späť

Eduhry


ChemPlay

Hra ChemPlay je nová didakticko-spoločenská stolová hra pre 2-6 hráčov, ktorá zábavne vysvetlí, doplní a precvičí vedomosti z anorganickej chémie. Pre deti atraktívnou, pútavou a hravou formou umožňuje výučbu, precvičovanie aj overenie znalostí z anorganickej chémie v rozsahu učiva základnej a strednej školy.

PINF hry

Ondrej má 14 a programuje hry pre deti s mozgovou obrnou. Jeho projekt PINF hry im pomáha pri učení. Pomohli sme mu zjednotiť grafiku a jeho hry sme dostali do centier pre zdravotne znevýhodnené deti.

Animath

Čo má spoločné augmented reality (rozšírená realita) a matematika? ŽABKU. Tá rieši jednoduché matematické úlohy pomocou skákania po leknách. Podľa sčítania, alebo odčítania sa pohybuje dopredu, alebo dozadu. Chceme, aby sa Animath mohli hrať, a tak sa hravo učiť, deti po celom Slovensku.

Garbage gobblers

Garbage Gobblers je hra, ktorú vyvíja naša kolegyňa Táňa. Problém s množstvom odpadu vnímame aj u nás vo firme. Preto máme špeciálne koše na triedenie odpadu. Garbage Gobblers je hra, ktorá učí deti separovať odpad. Príšerky v tejto hre sa živia odpadom a deti sa dozvedia prečo a ako treba triediť odpad.

späť