späť

Pre deti


Nimbus

Nimbus je autobus hravého učenia, ktorý bude od 2. do 6. októbra cestovať po Slovensku. Zastaví sa v mestách Košice, Žilina a Bratislava, kde žiakov základných škôl a ich učiteľov privezie do NIMBUS LANDU. Viac info na nimbus.land/.

Paf tábor

A je to tu! Už vieme dátum nového Paf táboru! Uskutoční sa od 24.7 do 28.7. 2017, počas letných prázdnin, opäť u nás v Pixelfederation. Chystajte si zvedavé otázky... my už leštíme myšky a klávesnice!

PAF (Game Developer Junior)

PAF je denný tábor pre deti základných škôl. V Pixelfederartion ich vítame 2 krát do roka a to počas jarných a letných prázdnin. Okrem príjemného času stráveného v hernej firme, získajú nové poznatky o vývoji hier a vyskúšajú si čo obnáša práca na všetkých našich oddeleniach. Od tvorby hier, cez kreslenie a testovanie až po reklamu a komunikáciu s našimi hráčmi.

Máme v Pixel Federation stážistov!

V lete sme v PixelFederation privítali niekoľko 12-15 ročných školákov. Zaujímali sa o tvorbu hier a tak sme im dali “prácu” - testovali hry. Tiež sme im ukázali ako sa hry tvoria a na čo sa musia zamerať pri game dizajne, či grafike a ako programovať v Unity. Game Developer jr. bude pokračovať aj v roku 2017.

späť